گروه طراحی دکوراسیون منزل پیتوس

درباره ما

ما پیتوس هستیم

قدرتمند و با اقتدار

داستان آغاز ما

شروع به کار پیتوس

پیتوس از سال 1399 وارد عرصه طراحی دکوراسیون داخلی منزل شده است. اما تجربه طراحی داخلی برای ما امری تازه و نو محسوب نمی‌شود. طی سالیان متمادی در بخش طراحی دکوراسیون داخلی منزل فعالیت چشمگیر و پرانرژی داشته‌ایم. برقراری ارتباط بهتر و ارائه خدمات طراحی، چیدمان و مشاوره منحصرا برای منازل مسکونی از ویژگی برجسته گروه پیتوس می‌باشد. به کار گیری تکنولوژی و خلاقیت در کنار یکدیگر بخش اصلی و گسترده فعالیت‌های تیم پیتوس را تشکیل می‌دهد. تیم طراحی پیتوس گروهی جوان و آگاه به اطلاعات روز طراحی داخلی جهان و ایران هستند. همچنین کار گروهی و همکاری برای رسیدن به بهترین نتیجه، بخشی از روحیه فردی هر یک از اعضای گروه می‌باشد. طراحان پیتوس از مرحله مشاوره تا کامل شدن منزل رویایی شما در کنار شما حضور خواهند داشت.

داستان رشد ما

تخصص ما

تخصص ما در طراحی داخلی مسکونی طبق ترندها و استاندارهای روز دنیا شکل می‌گیرد. ما تصمیم داریم تا ثابت کنیم رسیدن به منزل رویایی شما فقط یک آرزو باقی نخواهد ماند. طراحی دکوراسیون منزل طبق استاندارهای طراحی تاثیر مستقیم بر کسب آرامش و ایجاد حس مثبت خواهد داشت. اما در گذر سال‌های اخیر به علل فراوانی، این موضوع کمتر مورد اهمیت سازندگان، معماران و طراحان فضای داخلی قرار گرفته است.

پیتوس برای کامل کردن خدمات خود از برندها و نمایندگی‌های جهانی که در ایران فعالیت دارند کمک می‌گیرد. این محصولات در سطح جهانی کیفیت و کارایی خود را ثابت کرده‌اند. به همین علت در چیدمان و انتخاب محصولات مورد نظر با خاطری آسوده می‌توانید اطمینان کنید. در تمام پروژه طراحی دکوراسیون که توسط گروه پیتوس انجام می‌گیرد، کیفیت بالا اولین عامل در انتخاب به شمار می‌رود.

به ما سر بزن

تخصص ما ساخت رویای شماست.

دفتر مرکزی

نلسون ماندلا (جردن) – خیابان عاطفی شرقی – نبش کوچه رفیع – پلاک 1 – زنگ تکی

×